KONST / Litografier / Färglitografi 14819040
nr 1481 9040
Aja Murray-Thorén
(1947-2015), Sverige
Färglitografi, "Life". Signerad, numrerad 126/220, daterad -89 cm, yttermått inklusive ram: 49x65 cm
Aja Murray-Thorén, svensk bildkonstnär född 1947, död 2015.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:53:04
8/8 18:28:01
Aja Murray-Thorén
Läs mer om Aja Murray-Thorén